Dziękowali za piękne ugoszczenie

W piątek 07 lipca br. przez teren Sołectwa Gola przechodziła 83 Poznańska Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę – grupa nr 20 z Grodziska Wielkopolskiego (z tzw. grup opalenickich). Mieszkańcy tradycyjnie przygotowali dla nich poczęstunek.

Około godz. 12:30 na teren golskiej Stanicy zawitała grupa ponad 60 pielgrzymów. Ofiarność i zaangażowanie mieszkańców pozwoliło na przygotowanie pomidorówki („pysznej”, jak oceniali pielgrzymi), kompotu, bułek z serem, jajkiem i warzywami oraz poczęstowanie plackiem drożdżowym i kawą.

 

Podczas 2-godzinnego odpoczynku w Goli, niektórzy znaleźli także czas na grę w bule, czy piłkę nożną, po czym ruszyli w dalszą „deszczową” drogę.

 

Pątnicy grupy 20 wraz z przewodnikiem księdzem Tadeuszem Baranowskim przekazują serdeczne podziękowania za piękne ugoszczenie.

 

P.S.

Komentarze:

Informujemy, że komentarze są własnością ich twórców. Redakcja zastrzega sobie prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania jeżeli nie będą zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszały normy prawne i obyczajowe.
Aktualnie brak komentarzy.
Wyraź swoją opinię:
Stronę odwiedziło 139265670 osób.
realizacja 2011: studio fabryka