Koniec roku-czas podsumować działalność naszej kroniki!

Drodzy czytelnicy IKW Bukownica! Wielkimi krokami zbliża się koniec roku. Jest to czas,w którym każdy z nas robi podsumowania i całoroczne zestawienia.

My też postanowiliśmy podsumować naszą ośmiomiesięczną działalność. Na samym początku chcemy podkreślić, że kronika prowadzona jest w formie wolontariatu. Wszystkie prace, aby utrzymać kronikę na bieżąco wykonujemy bez nakładu jakichkolwiek środków finansowych z zewnątrz. Pracujemy na swoim prywatnym sprzęcie nie korzystając z żadnych dodatkowych przywilejów. Prowadząc kronikę staramy się obiektywnie przekazywać informacje,historię i wszelkie wiadomości dotyczące naszej miejscowości. Mamy nadzieję, że chociaż w małym stopniu spełniamy Państwa oczekiwania. Chcemy, aby nasza kronika była źródłem wiadomości nie tylko dla mieszkańców, ale także dla tych wszystkich, którzy w jakikolwiek sposób są lub byli związani z Bukownicą. Chcemy podziękować wszystkim za pomoc- udostępnienie fotografii,pamiątek rodzinnych,informacji,a niejednokrotnie pozytywnych i miłych komentarzy. Wszystko to utwierdza nas w tym, że to,co robimy ma sens. Chcemy podziękować również za krytykę , która na nas spłynęła. Mówi się,że "prawdziwa cnota krytyk się nie boi",więc działamy w myśl tej zasady. Każda krytyka jest potrzebna, a w naszym przypadku jest bodźcem motywującym. Pomimo braku profesjonalizmu z naszej strony chcemy zapewnić, że jesteśmy obiektywni i bezstronni. Chcemy też przekazać Państwu, że w ciągu ośmiu miesięcy uzyskaliśmy wspaniały wynik odwiedzin (jest nas ok.120 osób w Bukownicy), a wejść na kronikę było ponad 130 tys. Dziękujemy serdecznie, że są Państwo z nami! My postaramy się, aby kronika dalej się rozwijała i była swoistą wizytówką Bukownicy.

 

Monika i Wojtek

Komentarze:

Informujemy, że komentarze są własnością ich twórców. Redakcja zastrzega sobie prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania jeżeli nie będą zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszały normy prawne i obyczajowe.
Aktualnie brak komentarzy.
Wyraź swoją opinię:
Stronę odwiedziło 139649988 osób.
realizacja 2011: studio fabryka