Remis z Orlą

W rozegranym dzisiaj spotkaniu seniorzy Zjednoczonych zremisowali z Orlą Jutrosin 2:2. Bramki zdobył Bzdęga.

Do spotkania z Orlą zespół z Pudliszek przystąpił bez narzekającego na uraz kostki Jerszyńskiego. Na początku spotkania w dobrej sytuacji znalazł się Bzdęga, lecz jego strzał powędrował wysoko nad bramką. Chwilę później Kubeczka broni z trudem strzał gości. W 15 minucie Wojciechowski przejmuję piłkę w środkowej strefie i podaje do Dudki, który bez zastanowienia oddaje strzał na bramkę. Piłkę z trudem paruję bramkarz na słupek, ale wobec dobitki Bzdęgi jest już bez szans. Pudliszki stwarzają sobie kolejną dobrą sytuację chwilę później, jednak Wyskok będąc przed bramkarzem gości uderza... wprost w niego, dobitka Wojciechowskiego mija słupek o centymetry. Po pierwszej połowie wydawało się, że Pudliszki kontolują spotkanie i strzelenie kolejnej bramki będzie kwestią czasu.

Jednak drugą połowę goście rozpoczęli od bramki. Obrońcy Zjednoczonych zostawili dużo miejsca zawodnikowi gości, który przewotką zdobywa wyrównującą bramkę. Goście nabrali wiatru w żagle i zaczęli coraz groźniej zagrażać bramce Kubeczki. W 80 minucie po dośrodkowaniu z rzutu wolnego zawodników z Jutrosina błąd popełnia nasz bramkarz i goście strzelają na 2:1. Podopieczni Gronowskiego rzucają się do odrabiania strat narażając się na kontry gości. Jednak to Zjednoczeni zdobywają wyrównującą bramkę. Bzdęga wykonuje rzut roźny, piłka z powrotem trafia pod jego nogi, poprawiona wrzutka wpada do bramki Orli. Fatalny błąd przy bramcę popełnia bramkarz z Jutrosina. Wynik do końca nie uległ zmianie i spotkanie kończy się sprawiedliwym remisem.

Bramki : Bzdęga 2

Skład: Kubeczka - Stachowiak, Borowczyk, Dopierała( Wolsztyniak), Żelichowski (Krystkowiak), Kaczmarek, Dudka, Wojciechowski (Paszek), Józefiak (Gronowski), Wyskok, Bzdęga