W Nowy Rok z nowymi planami

Grudzień, to dla wielu z nas czas podsumowań. W codziennej krzątaninie znajdujemy chwilę na analizę tego, co przyniósł kończący się rok i to właśnie w grudniu spisujemy swoje plany i postanowienia na „Nowy Rok”. Dla organizacji pozarządowych jest to również czas na wspólne spotkania, rozmowy o tym, co udało się zrealizować i stawianie sobie ambitnych planów na przyszłość. Takie spotkanie w świątecznej atmosferze, przy dzieleniu opłatkiem zorganizował Zarząd Koła Wędkarskiego „Wodnik”.

 

Kolegów wędkarzy i zaproszonych gości przywitał prezes koła Janusz Bzdęga, życząc zebranym i ich rodzinom w imieniu swoim i całego Zarządu Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku. Oczywiście w takim gronie nikogo nie zdziwiły życzenia łowienia samych dużych ryb, jak to żartobliwie nazwał prezes, „metrowych amurów”. Życzenia wędkarzom złożył również wiceburmistrz Krobi Michał Listwoń. Następnie przyszedł czas na dzielenie dobra poprzez  przełamanie się opłatkiem i wspólne życzenia. Wierzymy, że wraz z opłatkiem zostały przełamane wszystkie trudności i pasjonaci wędkowania, wzbogaceni o nowe doświadczenia nie zwolnią tępa i będą aktywnie działać w roku 2018 i następnych latach. Spotkanie to było również okazją do podziękowania tym, których w tych działaniach nie widać, pozostają w cieniu, ale dzięki ich ogromnemu wsparciu, wszelkie wydarzenia są atrakcyjniejsze, a często właśnie dzięki nim można je w ogóle zorganizować. Mowa oczywiście o Burmistrzu Krobi Sebastianie Czwojdzie,  pracownikach Gminy Krobia oraz sponsorach, którzy od wielu lat wspierają wydarzenia organizowane w Rogowie.

 

Wspólny poczęstunek był okazją do wymiany zdań i podsumowania wydarzeń organizowanych w mijającym roku, z których na szczególną uwagę zasługuje organizacja „Dnia Dziecka”. Mamy nadzieję, że rok 2018 będzie równie intensywny w działania dla całej społeczności lokalnej, a także dla samych wędkarzy, gdyż 18 maja mija 15 lat od założenia Koła Wędkarskiego „Wodnik”, a więc nadchodzi czas świętowania.

 

Tekst: M-ka, Foto: Sandra Bzdęga

Komentarze:

Informujemy, że komentarze są własnością ich twórców. Redakcja zastrzega sobie prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania jeżeli nie będą zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszały normy prawne i obyczajowe.
Aktualnie brak komentarzy.
Wyraź swoją opinię:
Stronę odwiedziło 140619095 osób.
realizacja 2011: studio fabryka