W meczu o 6 punktów tylko remis

Mecz z Brenewią Wijewo to kolejny mecz, w którym Zjednoczeni musieli wygrać, aby mieć spokojniejszą zimę. Niestety zawodnicy mimo bardzo dużej przewagi nie potrafili wykorzystać stworzonych sytuacji.

Podopieczni trenera Gronowskiego rozpoczęli mecz bardzo spokojnie. Przez pierwsze 20 minut żadna z drużyn nie potrafiła stworzyć sobie dobrej sytuacji ani oddać strzału na bramkę rywali. Udało się to gościom dopiero w 21’ minucie meczu. Jednak strzał głową minął bramkę Kubeczki. Zawodnicy Zjednoczonych zaczęli w końcu raz po raz niepokoić szeregi obronne drużyny Brenewi. Zawodnicy z Pudliszek w tej części gry oddali kilka strzałów, które albo były za lekkie albo bronił bramkarz. W drugiej połowie powiększyła się  przewaga gospodarzy, z której nic jednak nie wynikało. Dobre sytuację marnował Kaczmarek Przemek, któremu w dwóch sytuacjach sam na sam z bramkarzem zabrakło jednak zimnej krwi. Drużyna z Wijewa nastawiła się na kontry. Dwie z nich mogły zakończyć się stratą bramki przez Zjednoczonych. W końcówce spotkania Pudliszki oddały kilka  groźnych strzałów, jednak dobrze dysponowany tego dnia był bramkarz gości. W końcówce meczu drugą żółtą kartkę otrzymał Kaczmarek Przemek i gospodarze kończyli mecz w 10.

 

Reasumując w meczu tym naszej drużynie zabrakło szczęścia i zimnej krwi w niektórych sytuacjach. Chłopcy przystąpili do tego pojedynku bardzo umotywowani. Jednak tego dnia trafili na dobrze dysponowanego bramkarza gości. tekst/foto:mr

 

Komentarze:

Informujemy, że komentarze są własnością ich twórców. Redakcja zastrzega sobie prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania jeżeli nie będą zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszały normy prawne i obyczajowe.
Aktualnie brak komentarzy.
Wyraź swoją opinię:
Stronę odwiedziło 139524365 osób.
realizacja 2011: studio fabryka